wtorek, 11 czerwca 2019

Legendarna Akcja Lato

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Tegoroczne wakacje w dąbrowskiej bibliotece upłyną najmłodszym pod hasłem „Legendarne Lato”. We wszystkich bibliotecznych filiach przez całe wakacje odbywać się będą zajęcia, warsztaty i konkursy, podczas których nie zabraknie legendarnych smoków, stworów i innych potworów.

W lipcowe środy (3.07, 10.07, 17.07, 24.07) najaktywniejsi młodzi czytelnicy wyruszą z nami do Warowni Pszczyńskich Rycerzy. W programie m.in. oprowadzenie po zamku, warsztaty pieczenia chleba, bajkowy spektakl, średniowieczny plac zabaw i ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Wiek uczestników: 7-12 lat.
Zapisy (od 17.06) pod nr tel. 32 639 03 01.
Przy zapisywaniu dziecka należy podać jego imię i nazwisko, telefon oraz numer aktywnej karty bibliotecznej dziecka.

W sierpniu zapraszamy na ogniska czwartkowe, czyli spotkania dla dzieci i dorosłych przy ognisku na terenie zielonym za budynkiem Biblioteki Głównej. Wśród atrakcji: czytanie performatywne legend dąbrowskich (opracowanych w studiu nagrań MBP) wraz z akompaniamentem muzycznym, folkowe warsztaty plastyczne, gry i animacje. Spotkania będą odbywać się w godz. 18:00-21:00. Wstęp wolny.

Wszystkie zajęcia organizowane w Bibliotece Głównej i w filiach są BEZPŁATNE.

Pełen harmonogram zajęć oraz zgodę na wycieczkę można znaleźć na naszej stronie: https://biblioteka-dg.pl/aktualnosci/495-legendarna-akcja-lato

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza